29 квітня, в кафе “Прем’єр” у Переяславі з мисливської рушниці було вбито екс-депутата міськради Сергія Мевшу

Про це виданню “Переяслав Онлайн” повідомило джерело, яке побажало залишатися невідомим, передає інформаційний портал “Моя Київщина“.

Як повідомляється, інцидент стався близько 5 годину ранку. У колишнього депутата випустили кулю з мисливської рушниці. Від отриманих травм він помер на місці. За попередньою інформацією, чоловіка, який наніс смертельні травми Сергію Мевші затримали. Також знайшли і рушницю, її залишили на зупинці громадського транспорту поруч з “Універмагом”. Деталі інциденту розслідують правоохоронці.

Згідно щорічної декларації НАЗК, Сергій Мевша займав посаду начальника відділу інформації та комп’ютерного забезпечення Переяслав-Хмельницької міської ради.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1512484642_127.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1512484642_127-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьвбивство,Переяслав29 квітня, в кафе 'Прем'єр' у Переяславі з мисливської рушниці було вбито екс-депутата міськради Сергія Мевшу Про це виданню 'Переяслав Онлайн' повідомило джерело, яке побажало залишатися невідомим, передає інформаційний портал 'Моя Київщина'. Як повідомляється, інцидент стався близько 5 годину ранку. У колишнього депутата випустили кулю з мисливської рушниці. Від отриманих травм він помер...| Київської області та України | Kiev Time