Пт. Чер 21st, 2024

Держаудитслужба та КМДА влаштували «розбірки» через Поштову площу

Держаудитслужба звинувачує КМДА у неналежній реакції на попередження служби про транспортні проблеми на Поштовій площі.

У Держаудитслужбі заявляють, що повідомляли владу столиці про можливі проблеми на Поштовій площі ще у 2023 році.

“Під час комісійного огляду, де досі залишається незавершеним будівництво наземних об’єктів – торгівельного комплексу з підземним музеєм, виявлені недовиконані роботи з гідроізоляції, водовідведення та водопониження. Також були зафіксовані ознаки корозії металу та руйнування захисного шару бетону. Фахівці Держаудитслужби прийшли до висновків, що технічний стан об’єкта постійно погіршується, а його подальша експлуатація без консервації чи добудови вкрай небезпечна. Під загрозою руйнації опинився практично весь інфраструктурний вузол, яким є Поштова площа”, – повідомляє пресслужба Держаудитслужби.

У Держаудитслужбі заявляють, що повідомили профільний комітет КМДА про можливі проблеми із функціонування станції метро “Поштова площа”. КМДА звинувачують у відсутності реакції через майже рік після аудиту.

У Департаменті транспортної служби КМДА заявили, що повідомлення про можливе закриття станції метро “Поштова площа” є “маніпуляцією, щоб посіяти паніку”.

На Поштовій площі провели позапланові перевірки, в результаті яких додаткових проблем не виявили.

“Станція “Поштова площа”, в тому числі і перегонні тунелі, що примикають до неї, знаходяться в належному технічному стані. Ризики підтоплення, закриття станції на ремонт або реконструкцію відсутні”, – заявили в пресслужбі КМДА.

У КМДА заявили, що підземний пішохідний перехід станції “Поштова площа” відокремлений цегляною перегородкою від майбутнього об’єкта багатофункціонального призначення.

Фото: УНН.Related Post