Крім того, виявлено майже 500 недійсних, понад 160 підроблених та більше 30 чужих документів.

На пунктах пропуску у Києві працівниками Держприкордонслужби з початку року було виявлено та затримано близько 600 осіб, які перебували в розшуку за поданням Інтерполу. Про це повідомили у прес-службі ДПС України.

Крім того, за цей період виконано близько 5 тисяч доручень правоохоронних органів, понад 10 тисяч осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення українського законодавства та виявлено майже 500 недійсних, понад 160 підроблених і більше 30 чужих документів.

Також зазначається, що під час здійснення заходів перевірки у пунктах пропуску двох аеропортів та на залізничній станції в Україну співробітники Держприкордонслужби не пропустили більше 2 тисяч потенційних незаконних мігрантів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Борисполі правоохоронці передали співробітникам Інтерполу “короля шахраїв”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/original.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/original-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоДержприкордонслужба,ІнтерполКрім того, виявлено майже 500 недійсних, понад 160 підроблених та більше 30 чужих документів. На пунктах пропуску у Києві працівниками Держприкордонслужби з початку року було виявлено та затримано близько 600 осіб, які перебували в розшуку за поданням Інтерполу. Про це повідомили у прес-службі ДПС України. Крім того, за цей період виконано...| Київської області та України | Kiev Time