Конфлікт із невідомими виник у представників комісії, які прибули туди зробити заміри відведеної під паркомісця ділянки. У результаті двоє чоловіків отримали тілесні ушкодження.

О 13:35 у чергову частину надійшла інформація, що по вул.Вишняківська відбулася бійка і було чути постріл. Встановлено, що за даною адресою знаходиться автостоянка: сюди приїхала комісія, до складу якої входять працівники державної аудиторської служби, управління земельних ресурсів, “Київпарктранссервісу” та оперативник спецслужби. На місці між ними та невідомими почався конфлікт. Окрім того, за словами свідків, вони чули звук, схожий на постріл. У результаті інциденту двоє чоловіків з обох сторін отримали тілесні ушкодження. Попередньо, у потерпілих забої різних частин тіла та в одного – поранення в ногу.

На місці події працюють слідчо-оперативні групи районного та головного управлінь поліції. Правоохоронці спілкуються зі свідками та очевидцями і з’ясовують усі обставини події.

Відомості зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Дарницького управління поліції. Після проведення першочергової перевірки слідчі визначаться із правовою кваліфікацією події.

Повідомляє відділ комунікації поліції Києва   https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/darnizavichnakovcka030518-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/darnizavichnakovcka030518-707x400-150x150.jpegКиївTimeКиївКриміналавтостоянка,бійка,Київ,Поліція,стрілянинаКонфлікт із невідомими виник у представників комісії, які прибули туди зробити заміри відведеної під паркомісця ділянки. У результаті двоє чоловіків отримали тілесні ушкодження. О 13:35 у чергову частину надійшла інформація, що по вул.Вишняківська відбулася бійка і було чути постріл. Встановлено, що за даною адресою знаходиться автостоянка: сюди приїхала комісія, до...| Київської області та України | Kiev Time