Для того, щоб отримати щорічну грошову допомогу, учасникам бойових дій необхідно до 30 квітня подати заяву до військкомату, реквізити розрахункового рахунку, посвідчення УБД. При цьому, інвалідам та пенсіонерам ніяких заяв та документів подавати не потрібно, виплати вони отримають автоматично.

Про це повідомляє Білоцерківська міська служба підтримки учасників АТО та членів їх сімей.

Виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня можуть отримати: учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертви нацистських переслідувань.

Для отримання цієї виплати учаснику бойових дій, який демобілізований, не є пенсіонером чи інвалідом війни, необхідно подати до 30 квітня:

– заяву до військового комісаріату;
– реквізити розрахункового рахунку, на який будуть перераховані кошти;
– посвідчення УБД.

Як повідомляється, грошова допомога буде виплачена кожному ветерану до 5 травня 2018 року відділеннями поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів, або через установи уповноважених банків.

При цьому, звертатися до управлінь соціального захисту населення та подавати будь-які документи не потрібно. Органи соціального захисту населення спільно з установами, у яких ветерани перебувають на обліку, будуть самостійно формувати списки ветеранів війни.

Громадяни, які не отримають грошову допомогу до 5 травня також мають право звернутися за її отриманням до 30 вересня 2018 року. Тим особам, які продовжують нести службу, виплати будуть здійснені автоматично, цим питанням займатимуться у військових частинах.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/DSCF8113-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/DSCF8113-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,грошова допомога,Допомога учасникам АТО,соцвиплати,учасники бойових дійДля того, щоб отримати щорічну грошову допомогу, учасникам бойових дій необхідно до 30 квітня подати заяву до військкомату, реквізити розрахункового рахунку, посвідчення УБД. При цьому, інвалідам та пенсіонерам ніяких заяв та документів подавати не потрібно, виплати вони отримають автоматично. Про це повідомляє Білоцерківська міська служба підтримки учасників АТО та членів їх...| Київської області та України | Kiev Time