27 лютого Верховна Рада внесла зміни до деяких законів стосовно державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти.

Законопроект №6298 підтримали 240 народних депутатів. Відтепер законом надається право на державну цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у державних та комунальних навчальних закладах усім категоріям учасників бойових дій та їхнім дітям.

Зокрема, зміни були внесені до законів України: “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про професійно-технічну освіту”, “Про охорону дитинства”, “Про вищу освіту”.

За словами Голови парламентського Комітету з питань ветеранів Олександра Третьякова, сьогодні в Україні зареєстровано 350 тис. учасників АТО.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/24-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/24-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,закон,Олександр Третьяков,освіта,учасники АТО27 лютого Верховна Рада внесла зміни до деяких законів стосовно державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей для здобуття професійно-технічної та вищої освіти. Законопроект №6298 підтримали 240 народних депутатів. Відтепер законом надається право на державну цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у державних та комунальних навчальних...| Київської області та України | Kiev Time