Тепер рішення щодо перейменування має розглянути постійна комісія Київради з питань самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

Комісія Київради з питань культури підтримала перейменування аеропорту “Київ” на честь Сікорського
Проект рішення щодо перейменування аеропорту “Київ” на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського сьогодні, 24 січня, був узгоджений на  засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

Повідомляється, що колектив аеропорту підтримав рішення про перейменування, а обговорення цього питання тривало на сайті виконавчого органу два місяці. Також наголошується, що альтернативних пропозицій щодо інших назв або зауважень не надійшло. Відповідний проект рішення повинен також розглянути постійна комісія Київради з питань самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київрада підтримала рішення про повернення місту Переяслав-Хмельницький історичної назви.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/22_f89afc5a15a1395228ba073f7ad1f74f.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/22_f89afc5a15a1395228ba073f7ad1f74f-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоАеропорт Київ,Ігор Сікорський,Київрада,перейменуванняТепер рішення щодо перейменування має розглянути постійна комісія Київради з питань самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків. Комісія Київради з питань культури підтримала перейменування аеропорту 'Київ' на честь Сікорського Проект рішення щодо перейменування аеропорту 'Київ' на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського сьогодні, 24 січня, був узгоджений на  засіданні постійної комісії Київської міської ради...| Київської області та України | Kiev Time