Обмеження на вхід можливі на станціях “Палац спорту”, “Олімпійська” та “Площа Льва Толстого”. 

У неділю, 3 грудня 2017 року, у зв’язку з проведенням футбольного матчу в Києві можуть обмежити вхід на три станції метрополітену. Про це в Facebook повідомила прес-служба “Київський метрополітен”.

“3 грудня, у зв’язку з проведенням на НСК “Олімпійський” футбольного матчу між командами “Динамо” (Київ) і “Маріуполь” (Маріуполь), можливі деякі зміни в роботі столичного метрополітену”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, після закінчення футболу, з метою забезпечення належного перевезення вболівальників, можливі обмеження на вхід пасажирів станцій “Палац спорту”, “Олімпійська” та “Площа Льва Толстого”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1450686743_9_main_ukr.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1450686743_9_main_ukr-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКиївський метрополітен,футбольний матчОбмеження на вхід можливі на станціях 'Палац спорту', 'Олімпійська' та 'Площа Льва Толстого'.  У неділю, 3 грудня 2017 року, у зв'язку з проведенням футбольного матчу в Києві можуть обмежити вхід на три станції метрополітену. Про це в Facebook повідомила прес-служба 'Київський метрополітен'. '3 грудня, у зв'язку з проведенням на НСК 'Олімпійський'...| Київської області та України | Kiev Time