Останній поїзд відправиться з центру міста близько 03:15.

В Різдвяну ніч Київський метрополітен буде працювати на три години довше. Повідомлення про це з’явилося на офіційній сторінці підприємства в Facebook.

“Останній поїзд відправиться з кожної станції в різний час. З центру міста – близько 03:15. Додаткові години роботи додаються до звичайного розкладу кожної станції, розміщеного на вході і на платформі”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, роботу Київського метрополітену, як і роботу усього громадського транспорту столиці на три години було подовжено і в Новорічну ніч.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/metro.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/metro-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКиївський метрополітенОстанній поїзд відправиться з центру міста близько 03:15. В Різдвяну ніч Київський метрополітен буде працювати на три години довше. Повідомлення про це з'явилося на офіційній сторінці підприємства в Facebook. 'Останній поїзд відправиться з кожної станції в різний час. З центру міста - близько 03:15. Додаткові години роботи додаються до звичайного розкладу кожної...| Київської області та України | Kiev Time