Ср. Кві 24th, 2024

Олександр Шовковський замінив Мірчу Луческу у Динамо

ДинамоДинамо

ФК «Динамо» на офіційному сайті повідомило про те, що виконувачем обов’язків головного тренера команди став Олександр Шовковський. Поки що вказано, що саме Шовковський готуватиме команду до найближчих матчів УПЛ.

Легенда клубу та українського футболу замінив Мірчу Луческу, який оголосив про відхід з команди та завершив тренерську кар’єру.

Шовковський вже підміняв Луческу наприкінці минулого сезону, коли румунський фахівець перебував у лікарні.

«За результат завжди відповідають головний тренер та його тренерський штаб, ви ж відповідаєте за якість своєї гри, – звернувся до футболістів Олександр Володимирович. – І у вас є певний рівень гри, нижче якого ви не маєте права опускатися та прагнути його підвищувати. Містер Луческу вкладав у вас свої сили, знання, досвід. А досяг він багато чого у своєму житті та карʼєрі. Тому я хочу, щоб ви ще раз подякували Містеру за виконану роботу».

“Динамо Київ”

“Динамо Київ” (Київський футбольний клуб “Динамо”) – це один з найвідоміших та найуспішніших футбольних клубів в Україні та в історії радянського футболу. Цей клуб базується у столиці України, місті Київ. Він був заснований в 1927 році і має довгу і багату історію.

“Динамо Київ” відоме своєю великою кількістю перемог в українському чемпіонаті, а також своєю участю в міжнародних клубних змаганнях, таких як Ліга чемпіонів УЄФА та Ліга Європи УЄФА. Клуб має велику кількість прихильників і фанатів як в Україні, так і в усьому світі.

“Динамо Київ” є символом українського футболу та має вражаючий палмарес, включаючи чимало чемпіонатів, кубків та інших нагород. Клуб грає на домашньому стадіоні “Олімпійський” у Києві, який є одним із найбільших та найпрестижніших стадіонів в Україні.

“Динамо Київ” також відоме своєю футбольною академією, де розвиваються молоді футболісти і підготовлюються для майбутньої кар’єри в професійному футболі.Related Post