Чт. Тра 23rd, 2024

Мірча Луческу пішов з Динамо і завершив кар’єру

Мірча ЛуческуМірча Луческу

Головний тренер “Динамо” Мірча Луческу подав у відставку і оголосив про завершення кар’єри.

За інформацією джерела, Луческу попрощався з Динамо не за своєю ініціативою, а за рішенням президента клубу Ігоря Суркіса. Сам Суркіс не став ніяк коментував відхід з клубу Луческу після поразки в 13-му турі української Прем’єр-ліги від Шахтаря (0:1).

“Сьогодні не хотілося б говорити про гру. Хочу сказати, що 15 років віддав футболу України. На цьому я вирішив закінчити свою кар’єру. Це була остання гра”, – заявив 78-річний тренер.

Він висловив подяку і зазначив, що вже попрощався з гравцями Шахтаря.

Мірча Луческу

Мірча Луческу (Mircea Lucescu) – відомий румунський футбольний тренер, який вже багато років працює в світовому футболі і має вражаючий тренерський доробок. Він народився 29 липня 1945 року в Бухаресті, Румунія.

Мірча Луческу був тренером відомих футбольних клубів і збірних команд. Він тренував такі клуби, як “Динамо” Київ (з 2020 року, Україна), “Галатасарай” (Туреччина), “Інтер” (Італія), “Зеніт” (рф) та інші. Його найбільш відомім тренерським досягненням є тривала співпраця з “Динамо” Київ, де він виграв кілька чемпіонатів України та досягав успіху в європейських клубних змаганнях.

Мірча Луческу також працював як головний тренер збірної Румунії та ряду інших національних команд. Він володіє великим досвідом в футболі і вважається одним із видатних тренерів світу.

Загалом, Мірча Луческу є важливою постаттю в світовому футболі та заслуговує на велике визнання за свої досягнення як тренера.

Ігор Суркіс

Ігор Суркіс – український підприємець і футбольний функціонер, відомий своєю діяльністю в сфері футболу та спорту. Він народився 7 лютого 1960 року в Києві, Україна.

Ігор Суркіс є одним із братів Суркісів, які володіють футбольним клубом “Динамо” Київ та мають великий вплив на український футбол. Він обіймав посаду Президента футбольного клубу “Динамо” Київ і був активним учасником футбольної спільноти в Україні.

Ігор Суркіс був причетний до розвитку та підтримки футболу в Україні, а також до організації та підтримки молодіжних футбольних програм. Він був учасником різних футбольних об’єднань та організацій.

Варто відзначити, що ім’я Ігоря Суркіса часто асоціюється з “Динамо” Київ та його розвитком, а також з розвитком українського футболу вцілому. Він залишається важливою постаттю в українському спорті та футболі.Related Post