Усі комісії Київради, що мали на це повноваження, підтримали проект рішення столичної «Самопомочі» про відновлення діяльності комунальних дитячих садків, які нині використовуються не за призначенням. Про це повідомляє прес-служба Об’єднання «Самопоміч».

Передає 12 липня Вечірній Київ

Останнє «зелене світло» відповідний документ отримав від комісії з питань освіти. Проект рішення авторства депутатів «Об’єднання «Самопоміч»  у Київраді Сергія Гусовського, Юрія Вахеля, Вадима Васильчука та колег з інших фракцій розглядали 11 липня.

Програма з ревіталізації комунальних дитячих садків, яку пропонують запровадити депутати, включає в себе наступні кроки:

  • Проведення повної інвентаризації приміщень, де раніше розміщувалися дитячі садки, проте, які використовуються не за призначенням;
  • Не поновлення договору оренди з установами, які займають приміщення дитячих садків;
  • Надання пропозицій для цих установ щодо інших комунальних приміщень;
  • Поступове відновлення роботи дитячих садків в приміщеннях, які для цього призначені.

Водночас асоціація приватних закладів освіти міста Києва запропонувала до проекту правку: якщо будівлю колишнього дитсадка перетворили на школу (приватну чи комунальну), то в список приміщень для ревіталізації вона не потрапить. Цю ідею підтримали члени комісії.

Додамо, потребу у відновленні дитсадків депутати вбачають у надмірній переповненості нині діючих дошкільних закладів. В середньому, в київських дитсадках на 100 місцях виховується 122 дитини. Водночас, у 40 приміщеннях колишніх садків розташовуються різноманітні державні установи. Планується, що завдяки цьому рішенню вдасться відновити біля 40-ка дитсадочків.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/b3633a31690904c0bb1dee40a2ff7f3e_XL-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/b3633a31690904c0bb1dee40a2ff7f3e_XL-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільстводитсадки,Київ,КиїврадаУсі комісії Київради, що мали на це повноваження, підтримали проект рішення столичної «Самопомочі» про відновлення діяльності комунальних дитячих садків, які нині використовуються не за призначенням. Про це повідомляє прес-служба Об’єднання «Самопоміч». Передає 12 липня Вечірній Київ Останнє «зелене світло» відповідний документ отримав від комісії з питань освіти. Проект рішення авторства депутатів...| Київської області та України | Kiev Time