Медики України щороку заповнювали до мільйона медичних карток дитини (026/о), які вимагали для прийняття у дитячий садок та школу.

Цей документ на 8 сторінок А4 заповнювався від руки та зберігався у школах і дитячих садках.

13 березня набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я, який скасував необхідність подавати медичну картку для вступу дитини у садок та школу. Її форма є недійсною, від батьків не мають права її вимагати.

Зберігання персональних медичних даних у навчальних закладах протирічить законодавству, оскільки вони не мають ліцензії на медичну практику.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, — усі дані про дитину мають зберігатися у сімейного лікаря, якого обрали її батьки, підписавши відповідну декларацію.

“Планується приведення складу скринінгів для дітей до науково обгрунтованого рівня та традиційного для цивілізованих країн обсягу та відкриття можливостей проводити огляд сімейним лікарем або педіатром із залученням спеціалістів за умови реальної необхідності”, – розповіли у Міністерстві.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/FastPass-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/FastPass-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваЗдоров'яКиївська областьСуспільствоБіла Церква,дитсадки,діти,медичні картки,нові правила,школиМедики України щороку заповнювали до мільйона медичних карток дитини (026/о), які вимагали для прийняття у дитячий садок та школу. Цей документ на 8 сторінок А4 заповнювався від руки та зберігався у школах і дитячих садках. 13 березня набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я, який скасував необхідність подавати медичну картку для вступу дитини...| Київської області та України | Kiev Time