Пн. Тра 27th, 2024

Київська поліція затримала шахраїв, які намагалися продати чужу квартиру

Київська поліція затримала шахраїв, які намагалися продати незаконно присвоєну квартиру. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва. 

Співробітники столичного главку поліції отримали оперативну інформацію про групу аферистів у сфері нерухомості. На час перевірки зловмисники вже розмістили оголошення про продаж однокімнатної київської квартири на Оболонському проспекті і вели переговори з потенційними покупцями.

У рамках кримінального провадження, відкрито справу за ч.4 ст.190 КК (шахрайство), поліцейські отримали офіційні підтвердження з різних інстанцій про те, що станом на 2013 рік у документах на право власності зазначений власник помер в 2010 році і не залишив спадкоємця. У той же час, за твердженням аферистів, вони нібито купили цю квартиру в 2000 році. Також правоохоронці мали підтвердження, що нотаріус, який фігурує у договорі купівлі-продажу шахраїв, не здійснював оформлення зазначеного приміщення у 2000 році.

Правоохоронці під час оформлення попереднього договору купівлі-продажу квартири вартістю $24 тис. і передачі $1 тис. завдатку затримали зловмисниць. Ними виявилися мати і дочка, мешканки Миколаївської області.

Договір, за яким ще 18 років тому 48-річна мешканка Миколаєва стала володаркою квартири на Оболоні, спрямований на експертне дослідження.Related Post