Депутати та жителі м.Вишневе обурені незаконною забудовою 10,25 га землі житловими будинками, яка була виділена на побудову рекреаційної зони міста.

Про це повідомляє депутат Вишневої міськради Артем Глінський на сторінці групи “Вишневе парк” у Facebook.

Відповідно до генерального плану забудови міста Вишневого, затвердженого міською радою ще у 2016 році, на місці незаконної забудови повинна знаходитись зелена зона та інфраструктурні об’єкти. Також планом передбачено побудова музею, художньої галереї, спортивних закладів, виставкового комплексу та ТРЦ.

“Натомість будуються житлові будинки”, – зазначив депутат.

Боротьба за землю почалася у минулому році, коли забудовник ТОВ “Євро 2000” почав встановлювати паркан. Об’єднана громада направила до прокуратури лист з підписом мера про незаконну забудову. Власними силами мешканці демонтували цей паркан, але забудовник знову поставив новий.

Депутати міської ради Вишневого звернулися до Державної архітектурно-будівельної інспекції Київської області за допомогою у боротьбі з забудовником.

На зустрічі громади було вирішено створити пакет документів, до яких буде входити:

–  звернення щодо скасування декларації на будівництво;

–  позов щодо будівництва паркану в супереч нормам “Благоустрою”;

–  звернення до Держекоінспекції щодо порушення забудовниками екологічного стану ділянки.

Депутат Вишневої міськради Артем Глінський пообіцяв, що у понеділок відбудуться консультації з депутатським корпусом для того, що б у четвер ухвалити відповідні рішення.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2448811-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2448811-707x400-150x150.jpgКиївTimeВишневеВладаЕкологіяКиївська областьСуспільствоАртем Глінський,Вишневе,земельний скандал,міськрада,Незаконні забудови,рекреаційна зонаДепутати та жителі м.Вишневе обурені незаконною забудовою 10,25 га землі житловими будинками, яка була виділена на побудову рекреаційної зони міста. Про це повідомляє депутат Вишневої міськради Артем Глінський на сторінці групи 'Вишневе парк' у Facebook. Відповідно до генерального плану забудови міста Вишневого, затвердженого міською радою ще у 2016 році, на місці незаконної забудови...| Київської області та України | Kiev Time