Силовики накрили на Київщині банду “перевертнів”, яка викрадала людей

У Києві та області працівники спецслужб затримали дев’ятьох членів організованої озброєної банди, до складу якої входили правоохоронці

 

Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос у Facedook.

“Знешкоджено банду, у складі якої були діючі правоохоронці”, – написав Матіос.

За його словами, СБУ, МВС і Нацполіція провели 60 обшуків в Києві і області і затримали 9 членів озброєної банди.

Прокурор заявив, що члени угруповання займалися рекетом, вимаганням грошей і майна, серед білого дня викрадали людей і катували їх.

“До складу озброєного злочинного угруповання входили діючі співробітники органів внутрішніх справ, один адвокат”, – додав він.

Також на причетність до діяльності угруповання перевіряються співробітники служби безпеки у Київській області.

Матіос повідомив, що діяльність банди координували “кримінальні авторитети”, яких розшукують за злочини проти учасників Революції Гідності.

Наразі проходять обшуки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/4919462943258981.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/4919462943258981-150x150.jpegKiev_TimeКиївКиївська областьКриміналоборотни,похищение,силовикиСиловики накрили на Київщині банду 'перевертнів', яка викрадала людей У Києві та області працівники спецслужб затримали дев'ятьох членів організованої озброєної банди, до складу якої входили правоохоронці   Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос у Facedook. 'Знешкоджено банду, у складі якої були діючі правоохоронці', – написав Матіос. За його словами, СБУ, МВС і...| Київської області та України | Kiev Time