Українці все активніше їздять на відпочинок під час війни. Серед популярних напрямків – Єгипет, куди можна недорого полетіти із Молдови чи Польщі.

Якими турами цікавляться наші співгромадяни, в коментарі TRAVEL РБК-Україна розповіли співзасновниця туроператора TPG Олена Бойко та директор туроператора “Центр” Світлана Вітковська.

Тури в Єгипет українці обирають на 7-14 днів

Подорожами українці цікавляться все більше – роботи працівникам туризму додається. В офісі TPG вже працюють до 30 співробітників – третина від числа працівників до війни. Якщо після пандемії компанія відправляла на відпочинок сотні тисяч туристів, то під час війни – десятки тисяч, розповідає Олена Бойко.

За її словами, наші співгромадяни купують недорогі тури на 7-14 днів.

“Зараз є авіатури недорогого гатунку – це маршрути в Єгипет з Кишинева або Польщі. У великих операторів є блоки місць у місцевих авіакомпаній. Літають ті люди, які знаходяться за кордоном з дітьми або ті, хто хочуть поїхати перезимувати з України”, – каже експерт.

Вона додає: попит на Єгипет в цьому сезоні є, але складності додає дорога в аеропорт сусідньої країни. Це може “з’їсти” додаткових 2-3 доби.

“Найдешевшого відпочинку за 200 доларів на тиждень, як раніше, немає. Тому що і дорога не дешева. Українці обирають середній гарний відпочинок – дуже гарні 3* або 4-5-зіркові готелі”, – пояснює наша співрозмовниця.

Чартери європейських компаній. Куди українці продовжують літати на море взимкуФото: Відпочинок у Хургаді (unsplash.com/vegan-oazis)

В які ще країни українці вирушають на пляжний відпочинок взимку

Українці купують тури на Шрі-Ланку і Таїланд, повернувся попит на південно-східну Азії: туристи запитують В’єтнам, Індонезію, додає Олена Бойко.

“Але це вже не такий потік, коли ми відправляли літаками або блоками місць. Також українці літають в ОАЕ – літаками з Кишинева або Варшави”, – розповідає керівник туроператора.

Ще є категорія заможних туристів, які традиційно їздять на зимовий відпочинок у дорогі країни: Сейшели, Мальдіви, Маврикій.

“Тут зовсім невеликий турпотік, бо гроші зараз рахують всі”, – зауважує вона.

Чартери європейських компаній. Куди українці продовжують літати на море взимкуФото: Відомий пляж на Балі, Індонезія (unsplash.com/alec-favale)

Скільки коштують тури у Єгипет взимку

Ми подивилися, на які суми варто розраховувати українцям, які захочуть відпочити в Єгипті у найближчі тижні.

Туроператор JoinUp пропонує тури в Єгипет із 1 січня 2023 року із вильотом з аеропортів сусідніх країн: Прага, Кишинів, Вільнюс, Таллін, Жешув, Рига.

Вартість відпочинку на двох на 7 ночей стартує від 27,6 тисяч гривень – із Кишинева в Хургаду в 4* готелі. Із Риги можна вирушити за 32 тисячі гривень, із Жешува – від 34 тисяч гривень.

Відпочинок в Марса-Алам із вильотом із Праги обійдеться в 4-5-зіркових готелях від 65 тисяч гривень.

У туроператора “Альф” тури в Шарм-ель-Шейх стартують із 28 тисяч гривень у грудні з вильотом із Кишинева. За таку вартість двоє людей можуть відпочити тиждень у 3* готелі з харчуванням “все включено”. Тур із Бухареста в Румунії обійдеться від 56 тис. гривень в 3* готелі в Хургаді.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/12/382DD7C2-4867-4C45-8A7E-BADCE20588A8-780x426-1.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/12/382DD7C2-4867-4C45-8A7E-BADCE20588A8-780x426-1-150x150.jpegadminВідпочинокСуспільствовідпочинок,відпочинок взимку,Єгипет,тури на мореУкраїнці все активніше їздять на відпочинок під час війни. Серед популярних напрямків – Єгипет, куди можна недорого полетіти із Молдови чи Польщі. Якими турами цікавляться наші співгромадяни, в коментарі TRAVEL РБК-Україна розповіли співзасновниця туроператора TPG Олена Бойко та директор туроператора 'Центр' Світлана Вітковська. Тури в Єгипет українці обирають на 7-14 днів Подорожами українці цікавляться все більше -...| Київської області та України | Kiev Time