Деяким інвесторам хотілося б знати, коли оновлена Тесла Model 3 під кодовою назвою Highland буде доступна на звіті про доходи Tesla за другий квартал у середу ввечері. Однак у голосуванні заздалегідь переважали інші теми, як ви могли бачити на веб-платформі, можливо, ще й тому, що досвідчені акціонери Tesla знають, що на такі питання про продукт зазвичай немає відповідей. У жодному разі термін «хайленд» ніколи не згадувався на конференції. Тим не менш, був натяк на майбутнє оновлення Model 3.

“Глобальний” завод ламається у Tesla

Деякий час було дано, що вони існуватимуть. На користь цього говорять неодноразові спостереження Model 3 з брезентом спереду та ззаду, а також чутки з кіл постачальників і той факт, що Tesla з червня перешкоджає польотам дронів над своєю гігафабрикою в Китаї. Перші повідомлення про Model 3 Highland з кінця 2022 року говорили про старт виробництва у третьому кварталі цього року. Сама Tesla поки що ніяк не прокоментувала це.

За темою: купити Теслу в Україні можна тут!

На телефонній конференції за підсумками другого кварталу в середу ситуація залишилася незмінною. Але це принесло інформацію, яка може бути тісно пов’язана з плануванням Хайленда: Tesla, як і раніше, планує поставити 1,8 мільйона електромобілів цього року, але виробництво дещо впаде в поточному третьому кварталі, сказав генеральний директор Маск у своєму вступному слові. Причиною цього є перебої влітку — тому що Тесла має зробити «безліч заводських модернізацій» у всьому світі.
Маск не сказав, із чого вони складаються. Але підготовка до виробництва Model 3 Highland могла б дати цьому пояснення. Минулого літа в Китаї були проведені великі перетворення гігафабрик для збільшення потужності , але в поточному квартальному звіті Tesla повторює, що подальшого збільшення там не планується. Таким чином, у поточному кварталі не знадобиться жодних нових перерв у конверсії, якщо тільки Tesla не захоче змінити щось ще, наприклад, саму Model 3.

За темою: де купити Тесла Model Y в Україні?

Модель 3 Highland не розглядається

Крім Китаю, Model 3 в даний час проводиться на головному заводі Tesla у Фремонті, штат Каліфорнія, на який також повинні вплинути оголошені глобальні збої, якщо пояснення Хайленда вірне. Пізніше на конференції знову запитали про заплановані перерви, і фінансовий директор Tesla Закарі Кіркхорн заявив, що вони мають бути якомога коротшими. Тому скорочення виробництва буде «сподіваюсь, невеликим», сказав він. Перш ніж будь-хто зміг копнути глибше або, можливо, торкнутися теми Хайленда, генеральний директор Маск оголосив, що на такі питання не можна відповісти так точно, як хотілося б, і конференція закінчилася відносно раптово.