Сьогодні у Київзоо відбувся плановий ветеринарний огляд двох гімалайських ведмедів. Фотографії процедури виклали на сторінці у Фейсбуці.

“Тваринам підстригли кігті, перевірили стан здоров’я, взяли аналізи та проби. А нашому Бобу ще й полікували зуби та почистили зубний камінь. Тож тепер у нашого Боба здорове ікло з новенькою пломбою”, – про це повідомили в прес-службі Київського зоо.

Ветеринарна стоматологія – складний технічний напрям, тож фахівці київського зоопарку запрошували провідного спеціаліста з стоматології та ортопедії з м. Дніпро Сергія Ткаченка.

Сьогодні у київському зоопарку тваринам підстригли кігті та полікували зуби
Пацієнт під час процедур поводив себе спокійно.

Сьогодні у київському зоопарку тваринам підстригли кігті та полікували зуби
Манікюр для клишоногого.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Sogodni-u-kyyivskomu-zooparku-tvarynam-pidstrygly-kigti-ta-polikuvaly-zuby3.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Sogodni-u-kyyivskomu-zooparku-tvarynam-pidstrygly-kigti-ta-polikuvaly-zuby3-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїветеринарний огляд,Київський зоопаркСьогодні у Київзоо відбувся плановий ветеринарний огляд двох гімалайських ведмедів. Фотографії процедури виклали на сторінці у Фейсбуці. 'Тваринам підстригли кігті, перевірили стан здоров'я, взяли аналізи та проби. А нашому Бобу ще й полікували зуби та почистили зубний камінь. Тож тепер у нашого Боба здорове ікло з новенькою пломбою', - про...| Київської області та України | Kiev Time