Поповнення прибуло до України з Італії ще рік тому. 

Зірка фільмів для дорослих чи подруга Шрека – у столичному зоопарку обирють ім’я для маленької бегемотихи. Серед варіантів: Памела, Фіона і Глорія, йдеться в ТСН.16.45.

Трьохсоткілограмове дитинча нещодавно показали публіці, до того майже рік тримали у закритому вольєрі, бегемотеня лякалось людей і гучних звуків.

За Лілі, чи Фіону – навпроти бегемотника вишикувались скриньки для голосування. Назвати мешканку вольєра простіше, аніж розгледіти.

Останній рік трьохсоткілограмова “дівчинка” провела осторонь відвідувачів, адаптувалась до київських умов.

Повідомлає: ТСНhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/begemotiha.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/begemotiha-150x150.jpgКиївКультураСуспільствобегемот,бегемотика,зоопарк,КиївПоповнення прибуло до України з Італії ще рік тому.  Зірка фільмів для дорослих чи подруга Шрека - у столичному зоопарку обирють ім'я для маленької бегемотихи. Серед варіантів: Памела, Фіона і Глорія, йдеться в ТСН.16.45. Трьохсоткілограмове дитинча нещодавно показали публіці, до того майже рік тримали у закритому вольєрі, бегемотеня лякалось людей і...| Київської області та України | Kiev Time