Розширена спермограма – це популярний тип дослідження еякуляту, у якому оцінюються як якісні, і навіть кількісні показники насіннєвої рідини. Розширена спермограма визначає фертильність еякуляту (запліднюючі здібності), що дозволяє оцінити ймовірність зачаття природним шляхом. У деяких випадках спермограма використовується як метод діагностики захворювань органів репродуктивної системи.

При зверненні до андролога лікар спочатку відправляє пацієнта здати спермограму. Це найпоширеніший, інформативний та популярний метод лабораторної діагностики, який можна пройти у лабораторіях та клініках Києва.

Здати розширену спермограму за доступною ціною з оперативним отриманням результату у Києві ви можете у лабораторії ІГР ЛАБ на пр. Перемоги 121-Б біля метро Житомирська. Ми проводимо якісну діагностику з використанням високоякісного обладнання.

Особливості лабораторної діагностики сперми

Спермограма проводиться в комфортних умовах, у зручний для пацієнта час. У лабораторії IGR LAB працюють досвідчені фахівці, у розпорядженні яких є все потрібне обладнання для якісної діагностики. В основі аналізу лежить мікроскопічне дослідження еякуляту, у процесі якого вивчаються властивості клітинних елементів насіннєвої рідини. Додатково оцінюються мікроскопічні параметри та характеристики:

 • число статевих клітин на 1 мл еякуляту;
 • кислотність;
 • в’язкість, колір, запах, деякі інші фізичні властивості;
 • морфологія (будова та структура сперматозоїдів);
 • кількість активних сперміїв.

Скільки коштує розширена спермограма у Києві?

Ціна на розширену спермограму у Києві коливається від 290 до 600 гривень. Вартість послуг залежить від рівня медичного центру. У складі розширеної спермограми додатково оцінюється:

 1. структура сперматозоїдів;
 2. співвідношення правильних сперматозоїдів у еякуляті з кількістю гомет, що мають морфологічні порушення;
 3. наявність лейкоцитів, епітеліальних клітин;
 4. вміст фруктози у плазмі еякуляту, цинку, деяких інших елементів (досліджується за показаннями лікаря).

У лабораторії ІГР ЛАБ ви можете здати необхідні аналізи без черг за умов повної конфіденційності. Ми суворо дотримуємося міжнародних стандартів, норм проведення лабораторної діагностики, затверджених ВООЗ.

У разі потреби лікарі клініки готові розшифрувати результати аналізів під час консультації.

Основні показання для здачі розширеної спермограми

Перед призначенням аналізу лікар консультує пацієнта, збирає анамнез, робить припущення щодо можливого діагнозу, складає індивідуальну програму обстеження. При підозрі на безплідність саме спермограма є основним методом обстеження партнера та визначення його фертильності. Основні показання призначення спермограми:

 • у партнерки не настає вагітність протягом року регулярного статевого життя без використання контрацептивів;
 • в анамнезі завмерлі вагітності, викидні;
 • ушкодження статевих органів в анамнезі;
 • підготовка до штучного запліднення або внутрішньоматкової інсемінації;
 • підозри на ЗПСШ, інфекційні та запальні процеси в органах репродуктивної системи;
 • бажання чоловіка стати донором сперми та взяти участь у програмі донації статевих клітин.

Детальна інформація про лабораторну діагностику та умови здачі спермограми у лабораторії ІГР ЛАБ представлена ​​на офіційному сайті igr-lab.com.ua. Ви можете зв’язатися з консультантами медичного центру і поставити запитання в телефонному режимі. Ми проводимо діагностику пацієнтів не лише з Києва, але й також з інших регіонів України.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/12/analiz1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/12/analiz1-150x150.jpgadminЗдоров'яСолом`янський районРозширена спермограма – це популярний тип дослідження еякуляту, у якому оцінюються як якісні, і навіть кількісні показники насіннєвої рідини. Розширена спермограма визначає фертильність еякуляту (запліднюючі здібності), що дозволяє оцінити ймовірність зачаття природним шляхом. У деяких випадках спермограма використовується як метод діагностики захворювань органів репродуктивної системи. При зверненні до андролога лікар...| Київської області та України | Kiev Time