Центр адопції котів, що на вул. Дмитрівській, 39, який не лише дає прихисток чотирилапим, а й підшукує їм «батьків» запровадив нову послугу: сеанс кототерапії.

Так, усі охочі відтепер можуть прийти на 18.00 в середу за вказаною адресою та отримати дозу позитиву, обіймаючи пухнастика. Зараз у центрі знаходиться близько 20 котиків віком від півроку до 5 років. Всі вони чисті, доглянуті, стерилізовані та вакциновані. І вони шукають господарів. Але кандидатам також потрібно відповідати деяким вимогам: пройти співбесіду з волонтерами, зобов’язатись не тримати тварину на самовигулі; мати сітки на вікнах; які захистять хвостатого від смерті; раз на рік вакцинувати тварину; стерилізувати або каструвати кота; співпрацювати з волонтерами та час від часу надавати їм фотозвіт із життя тварини.

У маленькому коридорі центру вишикувалась черга у декілька рядів – кияни дізнались з соціальних мереж про кототерапію та прийшли провідати чотирилапих. Пара Вікторія та Влад прийшли на кототерапію не лише погратись з котиками, а й обрати улюбленця. Молоді люди зізнаються, що кота дуже не вистачає.

Майже всі котики дуже грайливі та соціальні – з задоволенням спілкуються з людьми, йдуть на руки, полюють за іграшковою мишкою. Але є такі й як Сан – замислені коти-флегматики. І хоча цей котик не грається, але дозволяє себе тискати.

Фотограф Євгенія Драч розповіла про долю Манюні: киці декілька років, і до центру її принесла дівчина, яка підібрала тварину на вулиці. Кішка була поранена – з покусаною спиною. На огляді у тварини виявили ВІК (вірус імунодефіциту кота, який є аналогічним до ВІЛ людини, але, за словами спеціалістів, для людини небезпеки не представляє.)

«Вечірка» сподівається, що кожен з котиків, який перебуває зараз у Центрі адопції знайде відповідального та люблячого господаря.

У Києві на вулиці Дмитрівській проводять сеанс кототерапії. Фото У Києві на вулиці Дмитрівській проводять сеанс кототерапії. Фото

У Києві на вулиці Дмитрівській проводять сеанс кототерапії. Фото У Києві на вулиці Дмитрівській проводять сеанс кототерапії. Фото

У Києві на вулиці Дмитрівській проводять сеанс кототерапії. Фотоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Kyyevi-na-vulytsi-Dmytrivskij-provodyat-seans-kototerapiyi.-Foto2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/U-Kyyevi-na-vulytsi-Dmytrivskij-provodyat-seans-kototerapiyi.-Foto2-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствоволонтери,вул. Дмитрівська,пошук господаря,сеанс кототерапіїЦентр адопції котів, що на вул. Дмитрівській, 39, який не лише дає прихисток чотирилапим, а й підшукує їм «батьків» запровадив нову послугу: сеанс кототерапії. Так, усі охочі відтепер можуть прийти на 18.00 в середу за вказаною адресою та отримати дозу позитиву, обіймаючи пухнастика. Зараз у центрі знаходиться близько 20 котиків...| Київської області та України | Kiev Time