Нічого не сказавши рідним, він вирішив “погостювати” у свого друга. Неповнолітнього вдалося знайти завдяки спільній роботі співробітників сектору ювенальної превенції та дільничних інспекторів Оболонського управління поліції.

Інформація про зникнення дитини надійшла до правоохоронців від місцевої мешканки близько опівночі в п’ятницю. Жінка повідомила, що протягом тривалого часу вона не може додзвонитися до свого малолітнього сина, якого вдома останній раз бачила тітка. Хлопець ще вдень пішов гуляти, але не сказав, куди та з ким.

Як розповів начальник сектору ювенальної превенції Оболонського управління поліції Володимир Моргуненко, опитавши рідних хлопця, правоохоронці терміново розпочали його пошуки:

“Ближче до ранку ми знайшли номер телефону одного із близьких друзів зниклого хлопця. Поговоривши з ним, ми зрозуміли, що 11-річний Кирило у нього вдома. Дільничні інспектори поліції навідалися за місцем проживання хлопця і виявили там  розшукуваного”, – повідомив майор поліції.

Неповнолітній пояснив, що хотів погуляти з товаришем, але знав, що мама його не відпустить, тому й не говорив, куди пішов, і вимикнув телефон.

“Ми провели з хлопцем профілактичну бесіду та передали батькам. Неповнолітній пообіцяв нам, що більше ніколи не втікатиме з дому”, – додав Володимир Моргуненко.

На матір малолітнього киянина правоохоронці склали протокол за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Obolondytyna240418-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Obolondytyna240418-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналСуспільствозникла дитина,Київ,ПоліціяНічого не сказавши рідним, він вирішив 'погостювати' у свого друга. Неповнолітнього вдалося знайти завдяки спільній роботі співробітників сектору ювенальної превенції та дільничних інспекторів Оболонського управління поліції. Інформація про зникнення дитини надійшла до правоохоронців від місцевої мешканки близько опівночі в п’ятницю. Жінка повідомила, що протягом тривалого часу вона не може додзвонитися до свого малолітнього сина, якого вдома останній раз...| Київської області та України | Kiev Time