Чт. Чер 13th, 2024

У Києві рецидивіст пограбував постраждалих на майже 2 мільйони

У Києві суд визнав винним “клофелінщика”, жертвами якого стали четверо людей.

“Прокурором у суді доведено, що обвинувачений, раніше судимий 52-річний уродженець міста Кременчук, у вечірній час знайомився на вулиці з потерпілими та пропонував підвезти додому на власному автомобілі. Втершись людям в довіру, чоловік схиляв їх до спільного вживання алкоголю. Потім обвинувачений підсипав у напої потерпілим невстановлену речовину, від якої останні втрачали свідомість”, – повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури.

Користуючись їх безпорадним станом потерпілих, зловмисник відбирав у них цінні речі, зокрема грошові кошти та ювелірні вироби. Вчинивши злочин, він ретельно приховував сліди противних дій та знищував докази.

Усього жертвами чоловіка стали четверо киян. Протиправними діями останнього потерпілим завдано збитків на суму майже 2 млн. грн.

“Одного з потерпілих обвинувачений завіз у лісосмугу, де залишив у непритомному стані. Чоловік отримав обмороження кінцівок та став інвалідом. У суді обвинувачений свою провину не визнав. До набуття вироком законної сили обвинувачений знаходитиметься під вартою”, – підкреслили в пресслужбі.

Наступні 9 років зловмисник проведе у місцях позбавлення волі.

Фото: Київська міська прокуратура.Related Post