Пн. Тра 27th, 2024

У Києві засудили ексберкутівця, причетного до побиття активістів Євромайдану

Ексберкутівця, якого обвинувачували в побитті і незаконному затримання активістів Євромайдану визнали винним. Судове засідання відбулось 15 вересня.

Експравоохоронець, разом з іншими співробітниками спецпідрозділу “Беркут” в ніч з 22 на 23 січня 2014 року, перебували в Кріпосному провулку столиці. Вони, виконуючи явно злочинний наказ командира роти спецпідрозділу міліції, взяв участь у незаконному затриманні та побиті 11 активістів Євромайдану. Також вони пошкодили мікроавтобус громадян.

“Надалі беркутівці доставили учасників акції протесту до одного зі столичних райуправлінь міліції. Там засуджений та його колеги сфальсифікували рапорти і надали завідомо неправдиві показання про нібито вчинення протестувальниками хуліганських дій. На підставі цих документів їх безпідставно притягнули до кримінальної відповідальності та заарештували”, – повідомили в пресслужбі Офісу генпрокурора України.

оскільки зловмисник упродовж тривалого часу переховується від правоохоронних органів в РФ та на непідконтрольній України території і оголошений в міжнародний розшук, щодо нього здійснювалось спеціальне судове провадження.

Суд визнав його винним та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі. Також його позбавлено права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки та спеціального звання “старший сержант міліції”. Крім того, рішенням суду частково задоволено цивільні позови потерпілих.

Фото: Офісу генпрокурора України.Related Post