У Києві три дні триватимуть міжнародні змагання «RACE HORIZON PARK» з велосипедного спорту на шосе, присвячені Дню Києва. 20 чоловічих команд, 8 жіночих – на гонку в Києві зберуться спортсмени з 14 країн. Найбільш представницька національна діаспора, звичайно, з України, – 5 чоловічих колективів і три жіночих.

З першого по третє червня через це змінить роботу наземний пасажирський транспорт загального користування та перекриють рух за маршрутами проходу велоколон.

01 червня 2018 року з 10.00 до 14.00 міжнародні змагання з велосипедного спорту «HORIZON PARK RACE FOR PEACE» за маршрутом: Національний виставковий центр (старт) – проспект Академіка Глушкова – Одеська площа – вул. Академіка Заболотного –вул. Івана Сірка–
вул. Васильківська(фініш).

02 червня 2018 року з 08.00 до 12.00 міжнародні змагання з велосипедного спорту «HORIZON PARK WOMAN CHALLENGE» за маршрутом: вул. Хрещатик(старт) – бул. Т. Шевченка – пл. Перемоги – проспект Перемоги – м Нивки (розворот) –проспект Перемоги – пл. Перемоги – бул. Т. Шевченка – вул. Хрещатик (до перехрестя звул. Михайлівська) – Майдан Незалежності(фініш).

02 червня 2018 року з 13.00 до 16.00 міжнародні змагання з велосипедного спорту «HORIZON PARK RACE MAIDAN» за маршрутом: вул. Хрещатик (старт) – бул. Т. Шевченка – пл. Перемоги – проспект Перемоги – м Нивки (розворот) – проспект Перемоги – пл. Перемоги – бул. Т. Шевченка – вул. Хрещатик (до перехрестя з вул. Михайлівська) – Майдан Незалежності (фініш).

02 червня 2018 року з 16.00 до 17.00 відкритий чемпіонат міста Києва з велосипедного спорту в гонці крітеріум за маршрутом: вул. Хрещатик(старт) – перехрестя вул. Хрещатик та вул. Богдана Хмельницького (розворот) – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності (фініш).

03червня 2018 року з 08.00 до 17.00 міжнародні змагання з велосипедного спорту «HORIZON PARK CLASSIC» за маршрутом: вул. М. Грінченка (старт) – вул. Кіровоградська – проспект. Лобановського – вул. Головка – Протасів Яр – вул. М. Грінченка (фініш).

Нагадаємо, 3 червня обмежать рух транспорту під час «Пробігу під каштанами».

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-try-dni-tryvatymut-mizhnarodni-zmagannya-z-velosypednogo-sportu-na-shose.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/U-Kyyevi-try-dni-tryvatymut-mizhnarodni-zmagannya-z-velosypednogo-sportu-na-shose-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСпортСуспільствовелозмагання,міжнародні змагання,перекриття рухуУ Києві три дні триватимуть міжнародні змагання «RACE HORIZON PARK» з велосипедного спорту на шосе, присвячені Дню Києва. 20 чоловічих команд, 8 жіночих - на гонку в Києві зберуться спортсмени з 14 країн. Найбільш представницька національна діаспора, звичайно, з України, - 5 чоловічих колективів і три жіночих. З першого по...| Київської області та України | Kiev Time