У Дарницькому лісопарковому господарстві відкрили ще одну зону відпочинку. Нове місце відпочинку «Хутір» облаштували для комфорту киян та гостей міста поблизу станції метро “Бориспільська”.

Про це повідомляє прес-служба “Київзеленбуду”.

Місцеві жителі зможуть легко сюди дістатись та провести час на природі, насолоджуючись її красою. Відпочивати тут можна безкоштовно, але порушення правил поведінки каратиметься штрафом, – зазначив перший заступник генерального директора КО «Київзеленбуд» Дмитро Заруба.

Зусиллями фахівців Дарницького ЛПГ було влаштовано 4 місця для розведення багаття, встановлено лісові меблі, а саме: лавочки, накриття від дощу, інформаційні аншлаги, сміттєзбірники тощо, є місця для розведення багаття.

За словами директора Дарницького ЛПГ Михайла Явного, загалом на території ЛПГ існує 14 зон відпочинку, а впродовж місяця заплановано облаштувати ще одну.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b19322454d04-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b19322454d04-707x400-150x150.jpgKiev-TimeКиївСуспільствоДарницький район,зона для шашлику,лісУ Дарницькому лісопарковому господарстві відкрили ще одну зону відпочинку. Нове місце відпочинку «Хутір» облаштували для комфорту киян та гостей міста поблизу станції метро “Бориспільська”. Про це повідомляє прес-служба 'Київзеленбуду'. -Місцеві жителі зможуть легко сюди дістатись та провести час на природі, насолоджуючись її красою. Відпочивати тут можна безкоштовно, але порушення правил поведінки...| Київської області та України | Kiev Time