В’їзд до Києва для великогабаритного транспорту 27 листопада, тимчасово обмежили через погіршення погодних умов.

“Вʼїзд до Києва для великогабаритного транспорту закритий з 7:30 ранку і до поліпшення погодних і умов (орієнтовно до 10:00)”, – йдеться в повідомленні.

Столична влада закликає водіїв не виїжджати без нагальної потреби, надавати перевагу в русі техніці дорожньої служби. А також не паркувати автівки на узбіччях доріг, щоб не заважати комунальникам оперативно розчищати сніг.

Як повідомили у КМДА, комунальні служби продовжують боротьбу з наслідками негоди.

Уночі та зранку дороги й тротуари столиці розчищали від снігу та обробляли протиожеледними засобами 310 одиниць спецтехніки КК “Київавтодор”.

У місцях, де техніка не має змоги проїхати, очищування здійснюють 262 працівники у складі 40 бригад із ручного прибирання.

За добу дорожники витратили 1190 тонн солі, 1456 тонн піщано-сольової суміші та 143 тонн піску.

Загалом для ліквідації наслідків негоди у столиці задіяно майже 500 одиниць спеціальної техніки та близько 4 500 співробітників.

Як повідомили, у КМВА, станом на ранок 27 листопада, Київ перебуває у складних погодних умовах ІІ (помаранчевого) рівня небезпеки. Триває сильний снігопад, сильний вітер 22 м/с; хуртовини, снігові замети; на дорогах ожеледиця.

Станом на 7:30 несприятливі погодні умови не призвели до надзвичайних ситуацій.

Також зазначається, що система життєзабезпечення міста працює у штатному режимі та в цілому забезпечує нормальні умови життєдіяльності населення:

  • Відключень електроенергії не було, споживання доведено без обмежень.
  • Аварій на газових мережах також не спостерігалось.
  • Пасажирський транспорт працює за штатним графіком.
  • Підготовлені пункти обігріву.

Загальноосвітні навчальні заклади працюють в змішаному режимі – офлайн та онлайн.

Фото: t.me/KyivCityOfficial.