У центрі Києва відбулось видовищне дійство, яке зупиняло перехожих на півдорозі. Стародавня зброя, обладунки, кобзарі з бандурами та сам Міністр культури України Євген Нищук. Усі вони приїхали до Золотих воріт, щоб урочисто закрити Третє Всеукраїнське бієнале зброї.

Майстри з різних куточків міста з’їхались, щоб показати озброєння, яке колись використовували воїни України та Європи. Також вони продемонстрували копії зброї, які виготовили власноруч. Робота над деякими з експонатів тривала більше 10 років.

Церемонію відкривали українські співаки та бандуристи. А Міністр культури розповів киянам про свій потяг до зброї ще з ранніх літ.

– Коли я був дитиною, то завжди просив у батька чи братів допомогти мені змайструвати дерев’яного меча. Думаю, що цей інтерес у мене на підсвідомому рівні, – розповідає Нищук.

Родзинкою вечора стало відкриття могутніх Золотих воріт. Всі охочі змогли завітати на відкриття виставки графічних картин українського художника Олега Кіналя «Князі України-Руси».

 

Джерело:  Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b23e8afda942.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b23e8afda942-150x150.jpegKiev-TimeКиївСуспільствозолоті ворота,КиївУ центрі Києва відбулось видовищне дійство, яке зупиняло перехожих на півдорозі. Стародавня зброя, обладунки, кобзарі з бандурами та сам Міністр культури України Євген Нищук. Усі вони приїхали до Золотих воріт, щоб урочисто закрити Третє Всеукраїнське бієнале зброї. Майстри з різних куточків міста з’їхались, щоб показати озброєння, яке колись використовували воїни України та...| Київської області та України | Kiev Time