Пт. Чер 21st, 2024

Відбір на Євро-2024: Україна перемогла Мальту

Євро-2024Євро-2024

Збірна України провела свій матч відбору на Євро-2024 проти Мальти: Україна перемогла з рахунком 3:1.

На чотирнадцятій хвилині рахунок відкрив мальтійський футболіст Йозеф Мбонг.

На 38 хвилині мальтієць Раян Камензулі забив автогол.

Наприкінці першого тайму у пенальті гол забив Артем Довбик.

Вже під кінець другого тайму на 85-й хвинилі Михайло Мудрик забив свій перший гол у складі збірної України.

Наступний і останній матч відбору до Євро-2024 Україна проведе 20 листопада, у п’ятницю, – гратиме проти Італії.

Євро

“Євро” або “Чемпіонат Європи з футболу” – це один із найважливіших та найпопулярніших футбольних турнірів в Європі. Цей турнір організовується Європейською асоціацією футболу (UEFA) і проводиться кожні чотири роки. Чемпіонат Європи з футболу є аналогічним до Чемпіонату світу з футболу, але приймає участь лише збірні команди з країн Європи.

Основні характеристики Чемпіонату Європи з футболу включають:

  1. Учасники: Турнір зазвичай включає 24 або 16 команд, які виборюються під час кваліфікаційних матчів перед турніром. Учасниками є збірні команди різних країн Європи.
  2. Місце проведення: Кожен Чемпіонат Європи проводиться в різних країнах-господарях. Зазвичай турнір включає в себе груповий етап, слідом за яким відбуваються вибувні матчі, півфінали та фінал.
  3. Тривалість турніру: Турнір зазвичай триває кілька тижнів, і під час нього проводяться численні матчі, включаючи груповий етап, елімінаційні раунди та фінальні матчі.
  4. Популярність: Євро є одним із найпопулярніших та найбільш перегляданих футбольних турнірів у світі. Він залучає мільйони глядачів і прихильників футболу.
  5. Спортивний вплив: Євро надає можливість найкращим футболістам та командам продемонструвати свої навички і змагатися за звання чемпіона Європи.

Чемпіонат Європи з футболу є великою подією, яка об’єднує фанатів футболу з усієї Європи та інших куточків світу. Він сприяє розвитку футболу та популяризації цього виду спорту.Related Post