Вчора відкрили після реконструкції ще один оновлений столичний парк.

В оновленому парку “Відрадний” було весело – тут літо зустрічали наймолодші кияни.

 «Зі сцени лунала музика, пісні та дитячий сміх. Сотні людей прийшли відпочити у найкращий парк Солом’янського району, де щойно завершився капремонт. Де ж святкувати, як не тут!» – повідомила прес-служба «Київзеленбуду».

Найближчим часом у Києві відкриють після реконструкції наступні парки: парк «Перемога», парк на Дніпровській набережній, де роботи завершуються, парк «Сирецький», другу чергу парку «Наталка». Трохи пізніше завершаться роботи з розчищення ставків у парку «Нивки».

Повідомляє сьогодні, 3 червня, Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b137a983a5c8-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b137a983a5c8-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївПодіїСолом`янський районСуспільствовідкриття,Київ,паркВчора відкрили після реконструкції ще один оновлений столичний парк. В оновленому парку 'Відрадний' було весело - тут літо зустрічали наймолодші кияни.  «Зі сцени лунала музика, пісні та дитячий сміх. Сотні людей прийшли відпочити у найкращий парк Солом'янського району, де щойно завершився капремонт. Де ж святкувати, як не тут!» - повідомила прес-служба...| Київської області та України | Kiev Time