Нд. Чер 16th, 2024

В столиці ліквідцвали понад 70 підпільних гральних закладів

Жов11,2023 #Київ #БЕБ #казино

Детективи Територіального управління БЕБ у Києві з початку місяця припинили діяльність ще 71 підпільного грального закладу.

“Під час обшуків, що проводилися майже в усіх районах столиці, детективи вилучили 150 моноблоків, 815 системних блоків, 865 моніторів, маршрутизатори та роутери. Також були вилучені комп’ютерні аксесуари, мережеві блоки, DVD-програвачі, відео реєстратори, камери, лічильні машинки тощо. Переважно заклади розміщувалися в спеціально обладнаних приміщеннях на перших поверхах житлових будинків та в окремих будівлях”, – повідомляє пресслужба Бюро економічної безпеки.

Щоб приховати обіг готівки у закладі, в багатьох залах гравці після оплати послуг на касі отримували спеціальний код, який дозволяв отримати доступ до гри лише на певну кількість куплених бонусів, додали в Бюро.

Розрахуватись за гру клієнти могли не лише у гривні, а і за допомогою криптовалюти.

“Наразі досудові розслідування у кримінальних провадженнях за ч. 1 ст. 203-2 ККУ здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у м. Києві у взаємодії зі слідчими ГУНП у м. Києві. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Київської міської прокуратури”, – резюмували в БЕБ.

Фото: БЕБ.Related Post