“Друзі! Цього року ми відкриємо в столиці 7 закладів освіти”, –

про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці facebook “Кличко – мер”:

“Зокрема, 3 новозбудованих дитсадки та 2 – після повної реконструкції.

Плануємо завершити і масштабні реконструкції з добудовами у 2 школах.

Роботи на об’єктах тривали і в період карантину.

Нагадаю, що у 2020-ому на будівництво нових і реконструкцію існуючих закладів освіти місто виділило один мільярд гривень.
Загалом, за 4 останніх роки в Києві побудували та оновили 23 дитячих садочки та 7 шкіл. І ми продовжуємо інвестувати в розвиток наших дітей!”

Віталій Кличкоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/04/Vitalij-Klychko-mer-Kyyeva-Klychko-Vitalij.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/04/Vitalij-Klychko-mer-Kyyeva-Klychko-Vitalij-150x150.pngadminВладаГолосіївський районДарницький районДеснянський районДніпровський районКиївОболонський районОсвітаПечерський районПодільський районСвятошинський районСолом`янський районСуспільствоШевченківський районВіталій Кличко,Київ,мер Віталій Кличко,столиця'Друзі! Цього року ми відкриємо в столиці 7 закладів освіти', - про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці facebook 'Кличко - мер': 'Зокрема, 3 новозбудованих дитсадки та 2 – після повної реконструкції. Плануємо завершити і масштабні реконструкції з добудовами у 2 школах. Роботи на об’єктах тривали і в період...| Київської області та України | Kiev Time