Представники націоналістичних організацій збираються у центрі Києва, навпроти стадіону Лобановського, щоб потім вирушити колоною до Кабінету міністрів, Верховної Ради й Адміністрації президента.

Про це повідомляє кореспондент “Української правди”.

Організували захід партії “Свобода”, “Національний корпус” і “Правий сектор”. Вони вимагатимуть деолігархізації України.

 

За громадським порядком стежать поліцейські, сапери і кінологи. Наразі правоохоронці перекрили рух вулицями Грушевського і Шовковична. Починають перекривати вулицю Арсенальну в напрямку будівлі парламенту.
 

Як пише у Facebook речниця лідера “Свободи” Олега Тягнибока Христини Равлюк, орієнтовний графік маршу – хода до Кабміну, ВР і АП. Біля кожної будівлі передбачається виступ лідерів маршу.

Під парламентом керівники ходи презентують “антиолігархічний пакет докорінних перетворень”, а перед Адміністрацією президента зачитають резолюцію маршу.

 

 

Акцію підтримала і лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Виступаючи у вівторок у Верховній Раді, вона звернула увагу депутатів на те, що під парламентом зібралося багато людей, які виступають проти панування в Україні “кланової системи управління і корупції”.

“І ми в цьому праві сили підтримуємо”, – наголосила Тимошенко.

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/f72edc1-1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/f72edc1-1-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаКиївПолітикаСуспільствоАдміністрація Президента,Верховна Рада,Кабмін,Київ,націоналісти,пікетуванняПредставники націоналістичних організацій збираються у центрі Києва, навпроти стадіону Лобановського, щоб потім вирушити колоною до Кабінету міністрів, Верховної Ради й Адміністрації президента. Про це повідомляє кореспондент 'Української правди'. Організували захід партії 'Свобода', 'Національний корпус' і 'Правий сектор'. Вони вимагатимуть деолігархізації України. За громадським порядком стежать поліцейські, сапери і кінологи. Наразі правоохоронці перекрили...| Київської області та України | Kiev Time