У столиці запрацювала служба порятунку для бездомних собак. Тепер чотирилапі під пильним наглядом волонтерів. Вони шукають у місті вуличних собак і власним коштом їх лікують.

Собача швидка нині поки курсує тільки у Києві, проте можливо вже скоро з’явиться й у інших містах.

“Їх тиснуть, їх отруюють, їх обстрілюють. Місто про це прекрасно знає, знає, що кожен день на дорогах гинуть десятки, сотні беззахисних собак”, – зазначив волонтер Ельшан Мехітєв.

Ще півроку тому Лакі жила у лісі. Проте завдяки волонтеру Ельшану, зараз вона має господарів та дах над головою.

“Дівчатка-волонтери знайли в лісі під якоюсь стічною трубою її та ще 5 сестер та братів. Вони б не вижили, їм було лише два тижні”, – переконана власниця безпритульної тварини Тетяна Охріменко.

Ельшан знашов собаку і забрав додому. І щоб покинутих було менше, нещодавно організував швидку для хвостатих. Волонтери шукають чотирилапих та відвозять на стерилізацію. Працюють сім днів на тиждень.

Ми їдемо в місто, виловлююємо собачку, седатуємо її (це укол). Забираємо до клініки, проводимо стерелизацію, вакцинацію. Після цього через 8 днім абсолютно здорову собаку випускаємо у середовище,
– сказав волонтер.

За цей час стерилізували 700 тварин. Собача швидка не потребує грошової допомоги, Ельшан – успішний бізнесмен, все фінансує сам. А ось знайти для кожного родину йому не завжди під силу.

Українці брати безпритульних тварин додому часто бояться. Проте волонтерам все ж таки вдалося знайти господарів для сотні тварин. А хто хоче допомогти команді, може замовити на сайті айхелп дог ось таку наліпку на авто.

24tv.uaadminКиївСуспільствоУ столиці запрацювала служба порятунку для бездомних собак. Тепер чотирилапі під пильним наглядом волонтерів. Вони шукають у місті вуличних собак і власним коштом їх лікують. Собача швидка нині поки курсує тільки у Києві, проте можливо вже скоро з'явиться й у інших містах. 'Їх тиснуть, їх отруюють, їх обстрілюють. Місто про це...| Київської області та України | Kiev Time