Пт. Чер 21st, 2024

Президент України назвав вирішальний період у війні з Росією

Наступні півроку стануть вирішальними у протистоянні з Росією.

“Наступні півроку стануть багато в чому вирішальними у тому протистоянні, яке розпочала Росія цією агресією. Агресією проти України і проти кожного з вас, бо фінальна мішень Росії – значно далі, ніж наш кордон і український суверенітет. Наступні півроку вимагатимуть від нас іще більших зусиль, ніж цей час, що минув”, – сказав президент Володимир Зеленський, повідомляє «УНІАН».

Зеленський назвав п’ять аспектів, на які варто звернути увагу в наступні півроку. Зокрема, він наголосив, що енергетичний терор Росії повинен зазнати поразки в усіх формах. Другим аспектом, за словами президента, є зимова стійкість України. Він закликав міжнародних партнерів продовжувати докладати всіх зусиль, щоб держава могла підтримувати енергозабезпечення українців.

“Третій аспект – оборонна підтримка. Вона має бути не меншою, ніж у минулі півроку. Ми потребуємо більше сучасних озброєнь, більшого обсягу постачання”, – сказав глава держави.

За його словами, четвертий аспект – дипломатія. При цьому президент закликав партнерів підтримати українську формулу миру.

“І п’яте на наступні півроку. Ціннісне завдання”, – додав Зеленський.

Він також висловив упевненість, що усе це буде реалізоване.

“Бо для України і для Європи, коли ми разом, немає нічого неможливого. Будь-який терор ми переможемо, будь-які наші спільні завдання – реалізуємо”, – сказав Зеленський.Related Post