Зловмисник відібрав у потерпілої ґаджет і намагався втекти. Але його затримав свідок.

Перебуваючи в Святошинському районі столиці, чоловік побачив незнайомку, яка розмовляла по телефону. Не довго думаючи, він ривком вихопив у дівчини ґаджет і почав бігти.

Однак його зупинив свідок. Згодом працівники поліції вилучили у зловмисника чужу річ. Допитаний у судовому засіданні обвинувачений, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, повністю визнав свою вину.

Вироком Святошинського районного суду у місті Києві зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, засуджено до двох років позбавлення волі.

Про повідомляє сьогодні, 22 травня, відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/SHestyletnyj-rebenok-poluchyl-ranenye-yz-avtomata-Kalashnykova.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/SHestyletnyj-rebenok-poluchyl-ranenye-yz-avtomata-Kalashnykova-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналСвятошинський районграбіж,Київ,Поліція,судЗловмисник відібрав у потерпілої ґаджет і намагався втекти. Але його затримав свідок. Перебуваючи в Святошинському районі столиці, чоловік побачив незнайомку, яка розмовляла по телефону. Не довго думаючи, він ривком вихопив у дівчини ґаджет і почав бігти. Однак його зупинив свідок. Згодом працівники поліції вилучили у зловмисника чужу річ. Допитаний у судовому...| Київської області та України | Kiev Time