Сб. Лип 20th, 2024

Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності

Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності

На ДП «410 завод цивільної авіації» здійснюють діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків і вертольотів з усього світу. Сьогодні тут є нестача працівників, тому завод спільно із Київським міським центром зайнятості запрошують усіх бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності. До слова, із 60 вакансій з початку року 33 заповнені саме за сприяння Київського міського центру зайнятості.

“«Живи та працюй в Україні» – це наш лозунг! На жаль кияни їдуть на заробітки за кордон. Головною проблемою є порівняно низький рівень заробітної плати, але ми над цим працюємо і обіцяємо комфортні умови та достойну заробітну плату. Усі напрямки діяльності Київського міського центру зайнятості відкриті та прозорі”, – коментує директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

На підприємстві роблять акцент на актуальних вакансіях а саме: інженер з обліку теплоенергетичних і матеріальних ресурсів, радіомеханік, електромеханік, складальник-клепальник, токар 4-6 розряд, шліфувальник.

“Я хочу ознайомити вас з технічним актом прийому літаків. На вулиці відбувається отстиковка крил літака, у подальшому знімаються повітряні гвинти, після чого літак прямує в цех розбирання, де його «розкладають» мало не по гвинтиках. Всі агрегати знімають і ставлять на стелажі. На кожну деталь – окрема бірка. Це робиться для того, щоб розуміти, що саме ця деталь підходить для цього літака, а не будь-яка інша”,- розповів про основну діяльність заводу Головний конструктор Олександр Кіпров.

На території заводу створені умови для комфорту працівників: їдальня, кімната відпочинку.

“Я – електромеханік. Працюю тут понад 6 років. Робота, звісно, чоловіча, вимагає неабияких фізичних зусиль. До нас часто приходять влаштовуватись студенти, їм часто не вистачає відповідальності та витримки, а нам не вистачає працівників. Тож майбутнім нашим колегам я раджу саме цих якостей”, – коментує електомеханік Сергій Ткачук.

Професії пов’язані з літаками були і будуть актуальними в усі часи, впевнені на заводі.

Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності Завод цивільної авіації у Києві запрошує бажаючих спробувати себе у цій сфері діяльності

 

«Вечірній Київ»Related Post