У Київській області правоохоронцями було викрито та припинено діяльність підпільної друкарні, де виготовляли підроблені медичні довідки, техпаспорти та інші документи.

Організатором нелегального бізнесу виявився колишній податківець, житель Київської області, який залучив до своєї діяльності брата.

«Під час обшуків, проведених за місцем мешкання фігурантів провадження у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, вилучили обладнання для виготовлення пластикових карток та комплектуючі до нього із плівками, що містять зображення голограм «МВС» та карти України», – повідомили в Прокуратурі.

Крім того, під час обшуків вилучено 6 тисяч незаповнених бланків номерних медичних документів, серед яких бланки про проходження наркологічного огляду, психіатричного огляду, проходження загального медичного огляду, особисті медичні книжки, медичні довідки дозвільного характеру; пусті бланки свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів; близько 100 номерних довідок про проходження медичного огляду із вже проставленими печатками лікарів та їх підписами; близько 50 медичних довідок про отримання дозволу на об’єкти дозвільної системи із печатками лікарів та їх підписами; печатки і штампи із зазначенням медичних установ та лікарів тощо.

В рамках розслідування будуть встановлені особи, на яких оформлювалися довідки, а також медичні установи, назви яких фігурують у вилучених документах.
Кримінальне провадження розслідується за ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Слідчі дії тривають.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dovidka-z-mistsya-roboti.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dovidka-z-mistsya-roboti-150x150.jpgKiev-TimeКриміналзлочин,кримінал,прокуратураУ Київській області правоохоронцями було викрито та припинено діяльність підпільної друкарні, де виготовляли підроблені медичні довідки, техпаспорти та інші документи. Організатором нелегального бізнесу виявився колишній податківець, житель Київської області, який залучив до своєї діяльності брата. «Під час обшуків, проведених за місцем мешкання фігурантів провадження у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської...| Київської області та України | Kiev Time