Нд. Лип 21st, 2024

“Опоїли та пограбували”: внаслідок випадкового знайомства киянин втратив гроші і документи

Випадкові знайомі опоїли киянина психотропними препаратами та пограбували, коли він втратив свідомість.

В Києві чоловік, який випадково познайомився в метро з двома дівчатами, після спільного розпиття алкогольних напоїв зрештою опинився в лікарні без грошей і документів. Цю історію опублікувала на своїй сторінці в Facebook спільнота “Київ Оперативний”.

Чоловік розповів, що нові знайомі наполегливо вмовляли його випити з ними горілки просто під під’їздом житлового будинку на Осокорках, а коли він погодився, запропонували продовжити спілкуватися в кафе. Там чоловік втратив свідомість та прийшов до тями вже наступного дня в лікарні швидкої допомоги з діагнозом “отруєння психотропними речовинами”.

 “У мене вкрали 2 телефони Iphone 6 і IPhone 7, мій паспорт громадянина України, банківські картки і 5000 гривень”, – розповів постраждалий.

Крім того, заблокувати викрадені банківські картки чоловік уже не встиг – зловмисниці скористалися ними та зняли з рахунків 21250 доларів та 13000 гривень.

Адміністрація кафе, в якому постраждалий побував разом із зловмисницями, надала дані камери відеоспостереження, яка зафіксувала обличчя обох жінок. Обидві досі лишаються на свободі, тож постраждалий чоловік сподівається, що надана ним інформація допоможе розшукати обох осіб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві викрили банду клофелінщіків, які також підсипали заборонений препарат в алкогольні напої випадковим знайомим, після чого грабували їх.Related Post