Генеральний прокурор України Юрій Луценко оприлюднив інформацію про затримання головного редактора Інтернет-видання “Країна юа” Ігеоря Гужви.

Він зазначив: “Добрехався, нарешті, до правди. За матеріалами ДФС і прокуратури м. Києва поліцією затримано І. Гужву, який вимагав і отримав 10 тис дол за нерозміщення компроментуючих матеріалів на діючого політика.

У слідства наявні відео та аудіо докази”.

Як відомо, Ігор Гужва відомий проросійською політикою очолюваних ним видань, став широко відомий як голова холдингу “Вести”, який вів проросійську пропаганду і висвітлював дії російських терористів і найманців”.

Джерело: Сенсорнетhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Golovnogo-redaktora-Strany-Guzhvu-zatrimano-za-vimagannya-habara.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Golovnogo-redaktora-Strany-Guzhvu-zatrimano-za-vimagannya-habara-150x150.jpgКиївКриміналСуспільствозлочин,Інтер,прокуратура,хабарГенеральний прокурор України Юрій Луценко оприлюднив інформацію про затримання головного редактора Інтернет-видання 'Країна юа' Ігеоря Гужви. Він зазначив: 'Добрехався, нарешті, до правди. За матеріалами ДФС і прокуратури м. Києва поліцією затримано І. Гужву, який вимагав і отримав 10 тис дол за нерозміщення компроментуючих матеріалів на діючого політика. У слідства наявні відео...| Київської області та України | Kiev Time