Суд визнав колишню сільського голову винною у розкраданні коштів та службовому підробленні, внаслідок чого територіальній громаді було завдано збитків на майже триста тисяч гривень.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими Миколаївського відділення поліції та за процесуального керівництва Золочівської місцевої прокуратури викрили 59-річну колишню сільську голову, яка затвердила фіктивні розрахунки між сільською радою та приватним підприємством щодо виготовлення технічної документації на земельну ділянку площею у 1,2 тисячі гектара.

Відповідно до укладеного договору, підприємство зобов’язувалось виготовити план, здійснити картографічну зйомку земельної ділянки, яка після процесу розпаювання призначалась для передачі людям у користування.

Кошти за роботу в сумі 296 тисяч гривень сільська рада підприємству перерахувала, однак виготовлення відповідної технічної документації із землеустрою фірмою проведено не було. Таким чином були розтрачені кошти сільської ради на вказану суму.

Посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 (розкрадання у великих розмірах) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, а обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Рішенням районного суду посадовця  визнано винною у скоєнні зазначених кримінальних правопорушень та засуджено до позбавлення волі на строк п’ять років (з іспитовим терміном два роки) із позбавленням права обіймати на підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на два роки.

Повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами Управління захисту економіки у Львівській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/images-707x400-2.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/images-707x400-2-150x150.jpegКиївTimeКриміналСуспільствоЛьвівщина,розкрадання коштів,сільський голова,судСуд визнав колишню сільського голову винною у розкраданні коштів та службовому підробленні, внаслідок чого територіальній громаді було завдано збитків на майже триста тисяч гривень. Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими Миколаївського відділення поліції та за процесуального керівництва Золочівської місцевої прокуратури викрили 59-річну колишню сільську голову, яка...| Київської області та України | Kiev Time