Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно інспектора Кам’янського відділення поліції ГУНП у Дніпропетровській області за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, з березня по жовтень 2016 року під час контролю за безпекою дорожнього руху у Верхньодніпровському районі вказаний поліцейський зупиняв водіїв транспортних засобів та з метою створення штучних показників роботи складав протоколи про адміністративні правопорушення, куди вносив завідомо неправдиві відомості про наявність свідків, які фактично не були присутні.

Як наслідок, трьох водіїв визнано винними у скоєнні адміністративних правопорушень та притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/189229-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/189229-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствоДніпропетровська обл.,підробка службових документів,поліцейський,прокуратура,судПрокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно інспектора Кам’янського відділення поліції ГУНП у Дніпропетровській області за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області. Так, з березня по жовтень 2016 року під час контролю за безпекою дорожнього руху...| Київської області та України | Kiev Time