Прокуратура Київської області та Служба безпеки України викрили організовану групу «професійних» вимагачів, які змушували потерпілих віддавати їм гроші за неіснуючі борги, погрожуючи при цьому «зарубити сокирою» і залякуючи осіб таким чином, що деякі навіть хотіли накласти на себе руки.

Організована злочинна група складалася із 5 осіб, яка спеціалізувалась на виконанні замовних злочинів, а саме вимаганні неіснуючих боргів. До складу ОЗГ входили представники різних етнічних груп.

Так, встановлено, що зловмисники отримували замовлення від бізнесменів та звичайних громадян щодо вимагання грошових коштів у рахунок «боргів». Під час втілення у життя своїх злочинних планів зловмисники залякували потерпілих, погрожуючи тим, що зарубають їх сокирою. Потерпілі сприймали ці погрози як реальні і, переймаючись за своє життя, віддавали гроші, а один з потерпілих навіть хотів вкоротити собі віку.

У ході досудового розслідування здобуто докази, що члени ОЗГ отримали замовлення від комерсанта «вибити» 20 тисяч доларів США з його бізнес-партнера, які той начебто заборгував. Під час чергової передачі грошових коштів у сумі 18 тисяч доларів США зловмисників затримано правоохоронними органами.

На даний час тривають невідкладні слідчі дії. Встановлено 4 потерпілих від діяльності цього злочинного угрупування. Триває досудове розслідування за ч.4 ст.189 (вимагання) КК України.

Повідомляє 23 травня Київ Оперативний


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kyyivskoyi-oblasti-ta-Sluzhba-bezpeky-Ukrayiny-vykryly-organizovanu-grupu-profesijnyh-vym-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kyyivskoyi-oblasti-ta-Sluzhba-bezpeky-Ukrayiny-vykryly-organizovanu-grupu-profesijnyh-vym-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналвимагачі,злочинна група,прокуратура Київської області,СБУПрокуратура Київської області та Служба безпеки України викрили організовану групу «професійних» вимагачів, які змушували потерпілих віддавати їм гроші за неіснуючі борги, погрожуючи при цьому «зарубити сокирою» і залякуючи осіб таким чином, що деякі навіть хотіли накласти на себе руки. Організована злочинна група складалася із 5 осіб, яка спеціалізувалась на виконанні...| Київської області та України | Kiev Time