Водій вважав що велосипедисту не місце на дорозі. Тому на одній з центральних вулиць Києва він його обігнав на своєму позашляховику щоб «провчити», підрізав, та поскаржився на нього у поліцію.

Поліція визнала винним автомобіліста “полковника”.

“Сьогодні в районі вулиці Набережно-Хрещатицька, 27, водій авто Jeep, держ-реєстраційний номер авто: AA0990BE, вирішив провчити велосипедиста, який, на його думку, трохи раніше завадив йому проїхати.

Спортсмен-велосипедист Максим Мазур розповів: “Він обігнав мене, дочекався, коли я під’їду до нього, і різким маневром вправо повністю перегородив мені шлях, що призвело до зіткнення і падіння”

В результаті інциденту було пошкоджено велосипед спортсмена, сам він отримав подряпину. Як відомо, водій представився полковником. Свої дії він мотивував тим, що “в місті велосипедисти тільки заважають руху”. Він наполягав на своїй правоті та погрожував. Як доказ своєї правоти, він показав поліцейським запис зі свого відеореєстратора ,але саме його попередньо визнали винним у аварії.

За словами спортсмена, інцидент не вичерпаний – водій позашляховика пообіцяв “затягати його по судах”. “Менталітет багатьох водіїв не дозволяє велосипедистам безпечно їздити по дорозі. […] Я вже скоріше хочу виїхати з країни, щоб нормально можна було тренуватися і не переживати за своє життя на дорозі”, – прийшов він до сумного висновку.

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Vodij-polkovnik-pidrizav-velosipedista-ta-zrobiv-naklep-na-nogo-do-politsiyi.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Vodij-polkovnik-pidrizav-velosipedista-ta-zrobiv-naklep-na-nogo-do-politsiyi-150x150.pngКиївКриміналСуспільствоводій,ДТП з велосипедистом,нахабний водій,позашляховикВодій вважав що велосипедисту не місце на дорозі. Тому на одній з центральних вулиць Києва він його обігнав на своєму позашляховику щоб «провчити», підрізав, та поскаржився на нього у поліцію. Поліція визнала винним автомобіліста 'полковника'. 'Сьогодні в районі вулиці Набережно-Хрещатицька, 27, водій авто Jeep, держ-реєстраційний номер авто: AA0990BE, вирішив провчити велосипедиста,...| Київської області та України | Kiev Time