У постраждалого, якого водій BMW по асфальту тягнув за машиною близько двох кілометрів, зчесана третина шкіри та численні переломи.

В Броварах нетверезий водій збив чоловіка, який, за словами свідків, намагався втримати його від керування автомобілем, та кількасот метрів волочив його за своїм автомобілем. Зараз 26-річний постраждалий з важкими травмами знаходиться у лікарні, а водія BMW відтоді не бачила навіть його дружина. Про подію детальніше йдеться в сюжеті ТСН.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що водій, який на Київщині збив трьох жінок, втік з місця події.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-150x150.jpgYuliyaБровариКиївська областьКриміналДТП  У постраждалого, якого водій BMW по асфальту тягнув за машиною близько двох кілометрів, зчесана третина шкіри та численні переломи. В Броварах нетверезий водій збив чоловіка, який, за словами свідків, намагався втримати його від керування автомобілем, та кількасот метрів волочив його за своїм автомобілем. Зараз 26-річний постраждалий з важкими травмами знаходиться...| Київської області та України | Kiev Time