Смертельна ДТП Глеваха на переїзді , що під Києвом, поїзд протаранив автомобіль на залізничному переїзді. У результаті ДТП загинув пасажир, водія госпіталізували.

Приблизно о 17.00 годині з/д переїзді в Глевасі сталося смертельне ДТП. Там водій Cherry, д.н. AI4470CA, спробував “проскочити” перед поїздом. За попередньою інформацією, пасажир загинув на місці, водій був госпіталізований у лікарню, – йдеться у повідомленні.

Водій спробував “проскочити” перед поїздом

Джерело: Київ Оперативнийhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/10/DTP-Glevaha-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/10/DTP-Glevaha-1-150x150.jpgКиївКультураПодіїводій,Глеваха,ДТП,переїзд,смертельна ДТПСмертельна ДТП Глеваха на переїзді , що під Києвом, поїзд протаранив автомобіль на залізничному переїзді. У результаті ДТП загинув пасажир, водія госпіталізували. Приблизно о 17.00 годині з/д переїзді в Глевасі сталося смертельне ДТП. Там водій Cherry, д.н. AI4470CA, спробував “проскочити” перед поїздом. За попередньою інформацією, пасажир загинув на місці, водій був...| Київської області та України | Kiev Time