На одному із столичних будинків з’явився новий незвичний Мурал

За останні роки прихильники та критики столичних Муралів звикли до різноманітних: графіті, патріотичних мотивів, постатей історичного характеру. Мурал «Рудий» свого рода унікальний тим, що на ньому зображено дружелюбного та лагідного представника хвостатих.

Мурал з лисицею з’явився на Печерську з’явився новий мурал з лисицею. Фото опублікував автор, відомий графіст Віталій Гідеван на своїй сторінці в Instagram.

Кожен бажаючий може зробити «селфі» з «Рудим» за адресою бульвар Лесі Українки, 28А.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Lis.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Lis-150x150.jpgКиївКультураСуспільствографіст Віталій Гідеван,Київ,ліс,мурал "Рудий"На одному із столичних будинків з’явився новий незвичний Мурал За останні роки прихильники та критики столичних Муралів звикли до різноманітних: графіті, патріотичних мотивів, постатей історичного характеру. Мурал «Рудий» свого рода унікальний тим, що на ньому зображено дружелюбного та лагідного представника хвостатих. Мурал з лисицею з’явився на Печерську з’явився новий мурал з...| Київської області та України | Kiev Time