Від сьогодні в Києві починає діяти нова послуга UberBlack,в рамках нового сервісу обіцяють, що пасажирів будуть обслуговувати автомобілі преміум-класу, такі, як Audi A6, Mercedes E-class, BMW X5, Toyota Land Cruise, Toyota Camry XV07.

Таку послугу під назвою “UberBlack” запускає компанія Uber у Києві.

При запуску нової послуги Uber такє запропоновано, “промокодом” на безкоштовну першу поїздку на UberBlack вартістю до 220 грн. Для цього потрібно зареєструватися в системі та ввести промокод KYIVBLACK, акція діє до 1 серпня цього року.

В рамках послуги компанія також водить фіксовані тарифи на поїздки до аеропорту “Бориспіль”, поїздка з лівого берегу Києва обійдеться 450 грн, а з правого в 650 грн.

Тарифи складуть 85 грн за подачу, 10 грн за 1 км, 1 грн за хвилину в дорозі. Мінімальна вартість поїздки складе – 130 грн.

Сервіс скоро планують запустити і в ряді великих міст України – в Миколаєві, Запоріжжі та Кривому Розі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Uber.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Uber-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніСуспільствоUber,Uber Київ,сервіс,таксіВід сьогодні в Києві починає діяти нова послуга UberBlack,в рамках нового сервісу обіцяють, що пасажирів будуть обслуговувати автомобілі преміум-класу, такі, як Audi A6, Mercedes E-class, BMW X5, Toyota Land Cruise, Toyota Camry XV07. Таку послугу під назвою 'UberBlack' запускає компанія Uber у Києві. При запуску нової послуги Uber такє запропоновано, 'промокодом' на безкоштовну...| Київської області та України | Kiev Time