Про те, що лабрадора у прямому розуміння слова викинули з машини та залишили на вулиці повідомляють волонтери.

На своїх сторінках у Фейсбук, зоозахісники та волонтери спільноти «ZOOбота – Помощь Бездомным животным, г. Киев».

«Привезли та викинули лабрадора з автівки, спочатку він бігав, не знав куди йому бігти і що саме трапилось, зараз він заспокоївся та змирився… Його звичайно підгодовують, але це домашній пес з ошийником».

«Привезли и выкинули лабрадора из машины, сначала он бегал, не знал, куда бежать и что произошло, теперь освоился и смирился… Его, конечно, подкармливают, но пес домашний был с ошейником».

Зоозахісники закликають небайдужих прийняти участь у вирішенні долі хвостатого друга якому дуже непощастило у житті, надати йому притулок, або хоча б взяти на перетримку.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/1-150x150.jpgКиївКультураПодіїСуспільствозоозахист,Київ,лабрадор,песПро те, що лабрадора у прямому розуміння слова викинули з машини та залишили на вулиці повідомляють волонтери. На своїх сторінках у Фейсбук, зоозахісники та волонтери спільноти «ZOOбота – Помощь Бездомным животным, г. Киев». «Привезли та викинули лабрадора з автівки, спочатку він бігав, не знав куди йому бігти і що саме трапилось,...| Київської області та України | Kiev Time